Hakkımızda

Bal ve arı ürünleri, doğanın kucağında arıların ellerinde oluşan, arılardan insanlara zincirleme ulaşan, üretimi zahmetli, tüketimi keyifli ve faydaları açısından mucizevi bir besindir. Bal ve arı ürünleri, kaynağın, yapanın ve yapılanı sunanın bir arada olduğu bir düzenin yani doğanın, arıların ve arıcıların ortak emeğidir.

Bal ve arı ürünleri üretimi, insan sağlığı kadar hassas bir konudur. Çünkü insan sağlığını doğrudan etkileyen nadir besinlerdendir ve üretiminden tüketiciye ulaşana kadar büyük sorumluluk gerektirir. Bu yüzdendir ki; 1990 yılından beri sadece bal ve arı ürünleri üretimi ve satımı amacıyla hizmet veren Vip Ortadoğubal, bu bilinçle gerçek ve katkısız balın yüzü olmuştur.

Güven hayatın her anlamında tereddütle yaklaştığımız bir duygudur. Gelin görün ki bu duyulası güven bir de gıda alanında söz konusu ise insanların çekinceleri kat ve kat artmaktadır. Nitekim bal da bundan nasibini almıştır. Son dönemlerde tanık olduğumuz, hepimizin okuduğu gördüğü sahte bal haberleri insanların kafasında bal ile ilgili haklı kuşkulara sebep olmuş, “Acaba bu yediğimiz bal sahte mi?” sorularını akıllara getirmiştir. Bu sahtekar zihniyetlerin hiçbir sorumluluk üstlenmeden, insan sağlığını hiçe sayıp piyasaya sürdüğü bal adı altındaki içeriği belirsiz bu ürünlerin, insanlar üzerinde bal adına yaratmış olduğu yargıları yok etmek ve onlara “Gerçek ve Katkısız” balı sunarak hizmet etmek, senelerdir olduğu gibi “geleceğimizin resmi tüketicilerimizin güvenidir” görüşünü benimseyen ve bu doğrultuda beklentilere hizmet veren firmamız Vip Ortadoğubal’ın görevi olmuştur. Vip Ortadoğubal ile mutlu ve sağlıklı olmanız dileğiyle…

Vip Ortadoğu

Tarihçe

Vip Ortadoğu BAL, 1990 yılında sadece arı ürünleri ile ilgili üretim ve satım amacıyla kurulmuş çok özel bir firmadır. Tesislerinin de faaliyete girmesiyle üretimini, hedef kitlesini ve müşteri portföyünü seneden seneye genişleten ve kurulduğu tarihten bu yana hızla büyüyen Vip OrtadoğuBAL’ ın, başarısının temelinde ürünlerimize, hizmette kalite anlayışımıza ve markamıza duyulan güven yatmaktadır.

Vip Ortadoğu BAL, bugün Kadıköy çarşıdaki butik dükkanı, Darıca’daki dolum/paketleme tesisleri ve Türkiye’nin dört bir yanındaki özel bayilikleriyle gıda sektöründeki seçkin varlığını korumaya devam ediyor.

Misyonumuz

Balın kalitesi, arının nektar topladığı yöreye ve çiçek çeşidine bağlıdır. Arının bal yaparken gezdiği çiçek çeşidi ne kadar çok ise bal o kadar kaliteli olur. Bu bilinçle bal üretirken Türkiye’nin en özel bölgeleri ve yüksek yaylalarında kendi bünyesindeki kovanlarıyla üretim yapan Vip OrtadoğuBAL, üretim sonrasında kendi tesislerinde işlemiş olduğu özel ürünlerini Türk Gıda Kodeksi arı ürünleri tebliğine ve beklentilerinize en uygun şekilde sizlerle buluşturuyor.

Vizyonumuz

Biz bir ekibiz. Ana arılarımız, işçi arılarımız, erkek arılarımız ve firma çalışanlarımız.

Vip Ortadoğu BAL markası olarak dünden bugüne “Geleceğimizin resmi, tüketicilerimizin güvenidir” görüşünü benimsedik ve doğanın bizlere arılar aracılığı ile sunduğu bu nimetleri, bizler de sizlere en seçkin şekilde sunmayı prensip edindik.

Bugünden yarına da evrensel boyutta tüm tüketicilerimize kaliteden asla ama asla ödün vermeden, talep ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm ekibimiz ve ürünlerimizle en güzel şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.